Volkswagen Passat B8 B8,5 Sahler 4,5D Paspas Bagaj Havuzu Seti

 

  

Neden Sahler 4,5D paspas ve Yps bagaj havuzu set olarak almalıyım ?
İki Ürününde teknik ve sık sorulan soruları aşağıdaki açıklamalarda mevcut olduğu için bizi ve ürünleri tanımanız açısından Ürün Açıklamalarını incelemenizi tavsiye ederiz , İki ürünü aynı anda almanız sizin için ekonomik anlamda ciddi bir kar sağlayacağı ve aracınızın tüm zemin bölmesini araç içi ve bagaj içini kir su süt v.b gibi istenmeyen olaylardan korumak için set halinde almanızı tavsiye ederiz.

Araca Özel Sahler 4.5D Havuzlu Paspas

 

Ürün Özellikleri:


? Miktar: 1 Takım Özel Kutusunda 
? Renk: Siyah. (Mat görünümlüdür)
? Ham Madde: TPE (Yeni Nesil Termo Kauçuk)
? Ham Madde Özellik: -50 ile +80 derece arası dayanıklıdır.
? Ölçü ve Kalıp: Birebir Lazer Ölçümlü ve Enjeksiyon Üretim Tekniği kullanılmıştır.
? Ağırlık: Ortalama 3,5 - 4 Kg. (Araç ağırlığına göre değişiklik göstere bilir)
? Marka: Sahler
? Menşei: Türkiye 


? Büyük otomotiv üreticilerinin tercih ettiği TPE yeni nesil TERMO KAUÇUK tan imal edilmiştir.  


? Koku yapmayan, medikal sektöründe bile kullanılan sıhhi, çevre dostu, zararlı ve hurda malzeme içermeyen formülü ile güvenle kullanabilirsiniz. Kesinlikle koku yapmama garantisi vardır . 


? -50 derece den +80 dereceye kadar ısı değişimlerinden kesinlikle etkilenmez ve genişleme, çatlama, kıvrılma yapmaz.  


? Sahler 4,5D Paspas büyük otomobil üreticilerinin de tercih ettiği plastik enjeksiyon üretim tekniği ile imal edilmiştir.  


? Sahler 4,5D paspas üretim ve ham madde olarak 3D, 4D, 5D? lerden farklıdır. TPE hammadde kullanıldığı için orijinal       paspas değerlerindedir.  


? Kir, toz, çamur vb. maddeleri havuzlu yapısı yani kenar bariyerleri sayesinde hapseder ve paspasın altına geçmesini   engeller.  


? Sahler 4,5D Havuzlu Paspasların kenar bariyerleri diğer paspaslar gibi kalan boşlukları kapatmak için yatık değildir, dik   açılır ve aracınızı bire bir tam uyumludur.  


? Ayak pedal altına uzanan kısmı diğer paspaslardaki gibi kesimli değildir, tek parça olarak orijinal parça gibi   uzamaktadır.  


? Alt zemininde kaydırmaz çivi desenleri vardır, ayakaltından kaymaz ve kaza riskini önler.  


? Sahler 4.5D paspas arkada oturanların da konforlu bir seyahat yapabilmesi için dünyada ilk ve tek olarak kaydırmaz şaft   üstü sistemine sahiptir.  


? Dünyada ilk ve tek olarak kaydırmaz bağlantılı şaft üstü Sahler paspastadır. Bağlantısı sayesinde arka paspaslara monte   edilebilir istediğiniz zaman sökülebilir. 


? Klips yeri olan araçlara özel klipsleri vardır, klips olmayan araçlar için portatif klips sistemi hediye olarak   gönderilmektedir. Bu Klipsleri aracın zemin halısına bastırarak monte edebilirsiniz . Klipsler araç zemin halısına monte   olur ve araca zarar vermez .


? Topuk bölgesi diğer alanlarına göre %30 daha kalın üretilmiştir sebebi ise daha uzun ömürlü bir kullanım sağlamasıdır.  


? Paspasların hem ön, hem arka yüzeyleri ekstra zaman ve finans sarf edilerek kumlama yapılmıştır. Böylece mat şıklığı   tüketiciye sunularak trend bir ürün ortaya çıkarılmıştır.  


? Sahler Paspaslar 3,5-4 kg civarı ağırlığıyla toplam araç ağırlığını dikkate alan otomotiv üreticilerinin her parçada daha   hafif fakat daha sağlam ürünlere yönelme politikasına uygundur.  


? Sahler 4.5D paspasların altında hangi parçanın nereye ait olduğu kullanım kolaylığı ve müşteri memnuniyeti için   resmedilmiştir.  


? Sahler 4.5D paspasların altında hangi ay ve yılda üretildiği bilgisi kalıba işlenerek hem tüketici bilgilendirilmiş olmakta   hem de kalite kontrol adına ham madde takibi sağlanmış olmaktadır.  

 

 

 

 

 

Aracınıza Özel Yps Bagaj Havuzu

 

 

Ürün Özellikleri :  

 

. Derinlik: 3 ? 5 Cm. (araç modellerine göre farklılık gösterir)

 

. Kalınlık: 1,1-1,7 mm arası

 

. Renk: Siyah.

 

. Ölçü: Seçtiğiniz Aracın Orijinal Bagaj Ölçüsünde (Bagaj Havuzu, aracınızın bagajı için özel olarak birebir olarak üretilmiştir)

 

. Miktar: 1 adet

 

. Menşei : Türkiye

 

. Hammadde: Yumuşak Termoplastik Elastomerler (TPE) 

 

. Marka : YPS Plastik  

 

. Piyasadaki en kaliteli malzemelerdendir.

 

. Ekolojik, doğayla  dost , geri dönüştürülebilen malzemeden imal edilmiştir

 

. -50°C den +80°C ye kadar  yüksek dayanıklılığa sahip, kendini salmayan kaliteli malzemeden imal edilmiştir.

 

. Plastik içermeyen ham madde ile üretilmektedir.

 

. Sağlam gövde yapısı sayesinde güneş ışığına, aşınmalara, sıcaklığa, soğukluğa ve suya dayanıklıdır.

 

. Bagaj Havuzu yan yüzeylerinde bulunan yaklaşık 3 ? 5 cm kalınlığından bariyer çıkıntısı sayesinde, bagaj havuzu dışına   çıkabilecek su, toz, çamur vb. maddelerin aracınızı kirletmesini engeller.

 

. Aracınızın bagaj kısmının temiz ve düzenli durmasını sağlar.

 

. Soğukta ve sıcakta sertleşme ve kırılma yapmaz.

 

. Montaj gerektirmeyen yumuşak malzemesi sayesinde 10 saniyede bagajınıza yerleştirebilirsiniz

 

. Kaymaz malzemesi sayesinde bagajınıza koyduğunuz eşyaların gezmesini engeller

 

. Şık tasarımı ile aracınızın bagajına estetik katar.

 

. Pratik ve kolay şekilde yıkanır, çabuk kurur

 

. Maliyeti bagaj halısı maliyetinden çok daha düşük olduğu için olası en ufak aksilikte bile orijinal zemini koruyarak

 kendisini amorti eder.

 

. Profesyonellik gerektirmeyen, kişisel uygulamalı bir ürünüdür. 

 

. Ürün üzerindeki desenler farklılık gösterebilir.

 

 

 

Sahler Paspası ve YPS Bagaj Havuzunu Aracıma Nasıl Uygulayabilirim?

 

 Aracınızına özel olarak üretilen Sahler 4,5D Oto Paspası aracınızda ön ve arkalara uyumlu parçalarını sermeden önce aracın zeminindeki eski paspaslarınızı çıkartmanız lazım çünki sahler paspaslar aracın zemınıne birebir ölçülendirerek üretilmiştir.Sahler 4.5D Havuzlu Paspası serdikten sonra sabitleme yuvalarına oturtturunuz. Aracınızın ön taraflarında zeminde bulunan orijinal klipsleri paspas yuvalarına takabilirsiniz. Eğer aracın orijinalinde zeminde klips yok ise Paspas Kutusu içinden çıkan klipsleri aracın zemine elinizle bastırarak vidalama mantığında takabilirsiniz. Bu uyguamanın araç zeminine bir zararı olmadağı müşterilerimizden gelen yorumlarla onaylanmıstır .Klipsler zemine sabitlendikten sonra paspaslardaki yuvalara artık takabilirsiniz. Aynı işlemi arka paspaslara da uygulayarak paspaslarınızı iyi günlerde kullana bilirsiniz. Bagaj havuzunu aracınıza uygulamak için aracınızın bagajını boşaltarak bagaj havuzunu aracınıza uygun şekilde sermeniz yeterlidir bagaj havuzunuzu da iyi günlerde kullanın .

 

 

 

 

Sık Sorulan Sorular 

 

 

. Sahler paspasın sahtesi var mı : sahler paspasının sahtesi yok tur . Fakat bazı kötü niyetli satıcılar sahler markası adı altında ilan açıp başka marka ürünler yollamaktadır lütfen bu kötü niyetli satıcılara dikkat edin ve kandırılmayın 

 

. 4,5D Paspas Ne demek : Tüm dünya üzerinde büyük paspas üreticileri 3d tarama teknolojisi ile araç tabanlarını tarayarak kalıp ölçülerini alır ve  kalıplama aşamasından sonra  üretime geçer ve tüm dünya üzerinde paspas 3d ismini araç tabanının taranma teknolojisinden ve tasarım aşamasından alır . Yani 4d 4,5d 5d 6d yanlızca ürüne verilen bir isimdir. Bu isme sahip paspasların da içerisinde 3d teknolojisi kullanılarak kalıplama ve tasarım işlemleri yapan işletmeler var ülkemizde, sahler 4,5d paspas ta de bunlardan birisi . Ama 4,5D yanlızca ürünün önüne verilen bir isimdir Ürün üretim teknolojisi hammaddesi ile alakalı bir durum yoktur .

 

. 3D Paspas ile 4,5D paspas arasında ne fark var : 3d bir üretim teknolojidir , 4,5D ürünün önüne koyulan bir isimdir ana temada 4,5d paspaslarda 3d teknolojısı ıle uretılır , olaya iki ayrı isim ve marka olarak bakarsak ıkı urunu bırbırınden ayıran hammadde , tasarım , havuz yukseklıklerı , desen , ürün çeşitliliği gibi özellikleri sıralaya bılırız ama ıkı urununde bırbırınde eksılerı ve artıları mevcutur bu tamamen sız son kullanıcının vereceği tercıhle alakalı olup neticede iki ürünüde alıp kullanan mutlu ve mutsuz müşteri profili etrafımızda çok fazla olaya ihtiyaç ve beklenti olarak bakmak lazım . 

 

. Sahler 4,5D paspas ile bagaj havuzu aldım bagaj havuzu markası sahler mi : Sahler şu an için yalnızca paspas üretmekte bagaj havuzu üretmiyor .

 

. Sahler 4,5D paspas aldım bagaj havuzu çok ince geldi neden Araç içi paspasların sürekli ayak altında temas ile karşı karşıya kaldığını düşünerek paspas ve bagaj havuzu kalitesini aynı olmasını beklememek lazım . Bu durum piyasadaki tüm markalar için geçerlidir. Çünkü; bagaj havuzları iç paspas gibi sürekli deforme (Kullanımla alakalı) olmuyor. Amacı bagajın düzenli durması ve bir sıvı taşımada araç içi zarar görmemesidir. Ayrıca hem şekil alması, hemde maliyet açısından farklı üretilir.

 

. Ürünleri aldım bu gün kargolanırmı : Kemal Oto olarak stoktan ürün satmakta ve aynı gün sevk etmekteyiz . Kargo firmalarında yaşanan yoğunluktan dolayı bir aksilik yaşanmaz ise gün içerisinde saat 16.00 a kadar gelen siparişleri aynı gün kargoluyoruz 

 

.

 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduVLKSWGNPSSTB8PAS
MarkaSahler
Stok DurumuÜrün geçici olarak temin edilememektedir. Lütfen iletişime geçiniz.
vwb8psps0101012

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.