Sahler Peugeot 3008 2016 ve Üstü 4.5d Havuzlu Paspas Siyah

Sahler Peugeot 3008 (2016) 4.5d Havuzlu Paspas Siyah

Ürün Özellikleri

? Miktar: 1 Takım.
? Renk: Siyah.
? Ham Madde: TPE (Yeni Nesil Termo Kauçuk)
? Marka: Sahler.

 

Araca Özel Sahler 4.5D Paspas;
? Büyük otomotiv üreticilerinin tercih ettiği TPE yeni nesil TERMO KAUÇUK tan imal edilmiştir.
? Koku yapmayan, medikal sektöründe bile kullanılan sıhhi, çevre dostu, zararlı ve hurda malzeme içermeyen formülü ile güvenle kullanabilirsiniz.
? -50 derece den +80 dereceye kadar ısı değişimlerinden kesinlikle etkilenmez ve genişleme, çatlama, kıvrılma yapmaz.
? Sahler 4,5D Paspas büyük otomobil üreticilerinin de tercih ettiği plastik enjeksiyon üretim tekniği ile imal edilmiştir.
? Sahler 4,5D paspas üretim ve ham madde olarak 3D, 4D, 5D? lerden farklıdır. TPE hammadde kullanıldığı için orijinal paspas değerlerindedir.
? Kir, toz, çamur vb. maddeleri havuzlu yapısı yani kenar bariyerleri sayesinde hapseder ve paspasın altına geçmesini engeller.
? Sahler 4,5D Havuzlu Paspasların kenar bariyerleri diğer paspaslar gibi kalan boşlukları kapatmak için yatık değildir, dik açılır ve aracınızı bire bir tam uyumludur.
? Ayak pedal altına uzanan kısmı diğer paspaslardaki gibi kesimli değildir, tek parça olarak orijinal parça gibi uzamaktadır.
? Alt zemininde kaydırmaz çivi desenleri vardır, ayakaltından kaymaz ve kaza riskini önler.
? Sahler 4.5D paspas arkada oturanların da konforlu bir seyahat yapabilmesi için dünyada ilk ve tek olarak kaydırmaz şaft üstü sistemine sahiptir.
? Dünyada ilk ve tek olarak kaydırmaz bağlantılı şaft üstü Sahler paspastadır. Bağlantısı sayesinde arka paspaslara monte edilebilir istediğiniz zaman sökülebilir.
? Klips yeri olan araçlara özel klipsleri vardır, klips olmayan araçlar için portatif klips sistemi hediye olarak gönderilmektedir.
? Topuk bölgesi diğer alanlarına göre %30 daha kalın üretilmiştir sebebi ise daha uzun ömürlü bir kullanım sağlamasıdır.
? Paspasların hem ön, hem arka yüzeyleri ekstra zaman ve finans sarf edilerek kumlama yapılmıştır. Böylece mat şıklığı tüketiciye sunularak trend bir ürün ortaya çıkarılmıştır.
? Sahler Paspaslar 3,5-4 kg civarı ağırlığıyla toplam araç ağırlığını dikkate alan otomotiv üreticilerinin her parçada daha hafif fakat daha sağlam ürünlere yönelme politikasına uygundur.
? Sahler 4.5D paspasların altında hangi parçanın nereye ait olduğu kullanım kolaylığı ve müşteri memnuniyeti için resmedilmiştir.
? Sahler 4.5D paspasların altında hangi ay ve yılda üretildiği bilgisi kalıba işlenerek hem tüketici bilgilendirilmiş olmakta hem de kalite kontrol adına hammadde takibi sağlanmış olmaktadır.

 

Nasıl Uygulayabilirim?
? Aracınızın Marka ve Modeline uygun olarak satın aldığınız 4,5D Oto Paspası aracınızda ön ve arkalara uyumlu parçalarını seriniz.
? Sahler 4.5D Havuzlu Paspası serdikten sonra sabitleme yuvalarına oturtturunuz.

Diğer Özellikler
Stok Kodupeugeot3008paspas0023
MarkaSahler
Stok DurumuVar
001peugeot3008paspas0023

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.