Sahler Ford Focus 4 2019 ve Sonrası 4.5d Paspas

Sahler Ford Focus 4 2019 ve Sonrası 4.5d Paspas
Sahler Ford Focus 4 2019 ve Sonrası 4.5d Paspas
Sahler Ford Focus 4 2019 ve Sonrası 4.5d Paspas
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
KoTo Puan : 83.016
Fiyat:
244,90 TL
Havale / EFT:
242,45 TL
244.90 www.kemaloto.com
31,51 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
 • KOKU YAPMAYAN, ÇEVRE DOSTU MALZEME
  ? Büyük otomotiv üreticilerinin tercih ettiği TPE yeni nesil TERMO KAUÇUK tan imal edilmiştir. ? Koku yapmayan, medikal sektöründe bile kullanılan sıhhi, çevre dostu, zararlı ve hurda malzeme içermeyen formülü ile güvenle kullanabilirsiniz.

  ISI DEĞİŞİMLERDEN ETKİLENMEZ
  ? -50 dereceden +80 dereceye kadar ısı değişimlerinden kesinlikle etkilenmez ve genişleme, çatlama, kıvrılma yapmaz. ? Sahler 4,5D Paspas büyük otomobil üreticilerinin de tercih ettiği plastik enjeksiyon üretim tekniği ile imal edilmiştir. ? Sahler 4,5D paspas üretim ve ham madde olarak 3D, 4D,ve 5D? lerden farklıdır. TPE hammadde kullanıldığı için paspas değerlerindedir.

  KENAR BARİYERLERİ PASPAS ALTINA TAŞMALARI ÖNLER
  ? Kir, toz, çamur vb. maddeleri havuzlu yapısı yani kenar bariyerleri sayesinde hapseder ve paspasın altına geçmesini engeller. ? Sahler 4,5D Havuzlu Paspasların kenar bariyerleri diğer paspaslar gibi kalan boşlukları kapatmak için yatık değildir, dik açılır ve aracınızı bire bir tam uyumludur. TASARIMI SAYESİNDE KAYMAZ, KAZA RİSKİNİ ÖNLER ? Ayak pedal altına uzanan kısmı diğer paspaslardaki gibi kesimli değildir, tek parça olarak parça gibi uzamaktadır. ? Alt zemininde kaydırmaz çivi desenleri vardır, ayakaltından kaymaz ve kaza riskini önler.

  DÜNYADA İLK VE TEK KAYDIRMAZ ŞAFT ÜSTÜ SİSTEMİ
  ? Sahler 4.5D paspas arkada oturanların da konforlu bir seyahat yapabilmesi için dünyada ilk ve tek olarak kaydırmaz şaft üstü sistemine sahiptir. ? Dünyada ilk ve tek olarak kaydırmaz bağlantılı şaft üstü Sahler paspastadır. Bağlantısı sayesinde arka paspaslara monte edilebilir istediğiniz zaman sökülebilir. ? Klips yeri olan araçlara özel klipsleri vardır, klips olmayan araçlar için portatif klips sistemi hediye olarak gönderilmektedir. ? Topuk bölgesi diğer alanlarına göre daha kalın üretilmiştir sebebi ise daha uzun ömürlü bir kullanım sağlamasıdır. ? Paspasların hem ön, hem arka yüzeyleri ekstra zaman ve finans sarf edilerek kumlama yapılmıştır. Böylece mat şıklığı tüketiciye sunularak trend bir ürün ortaya çıkarılmıştır. ? Sahler Paspaslar 3,5-4 kg civarı ağırlığıyla toplam araç ağırlığını dikkate alan otomotiv üreticilerinin her parçada daha hafif fakat daha sağlam ürünlere yönelme politikasına uygundur. ? Sahler 4.5D paspasların altında hangi parçanın nereye ait olduğu kullanım kolaylığı ve müşteri memnuniyeti için resmedilmiştir. ? Sahler 4.5D paspasların altında hangi ay ve yılda üretildiği bilgisi kalıba işlenerek hem tüketici bilgilendirilmiş olmakta hem de kontrol adına hammadde takibi sağlanmış olmaktadır. NOT: Araca özel üretim yapıldığından ürün araç modeli ve model yılına önemle dikkat ediniz. Ürünümüz, Sahler markadır.

Diğer Özellikler
Stok Kodufocus4144paspas
MarkaSahler
Stok DurumuVar
1241focus4144paspas

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.