Restore Motor Onarıcı Duman Kesici 443 ml MADE İN USA ORJİNAL

Fiyat:
910,00 TL
Havale / EFT:
891,80 TL
117,09 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Başlık

R E S T O R E

MADE İN USA ORJİNAL 443 ML
 
Restore motor onarici motor katkisi buyuk boy 443 ml dir ..


 Aracinizdaki dumani yag yakmasini kompresor dusuklugunu ve buna bagli cekis dusmenini onler . Restore katki degil onaricidir .. Urun restorenin büyük versiyonudur . CSL içeren RESTORE ile motor sorunları tarihe karışıyor...


Ürün Açıklaması: Ağırlık : 443 Ml.
Ambalaj : Teneke kutu
Kullanım: Yağ kapasitesi 1-7 Lt arasındaki araçlardaMOTORUNUZ daki AŞINMA NEDİR? Motorunuz daki yağ, sürtünen yüzeylerdeki sürtünme kuvvetini azaltmak için yüzeyler arasında bir yağ film tabakası meydana getirir. Bu yağ film tabakası aşırı basınç koşullarında gedik verir. Bu bölgede oluşan metal metal?e sürtünme, yüzeyler den mikro parçaları koparak aşınmayı meydana getirir.

AŞINMANIN SONUÇLARI 1.Gömlek (silindir) içinde oluşan aşınma: . Kompresyon düşer. . Motorda güç kaybı başlar. . Yakıt tüketimi artar. . Aşırı aşınmada yağ yakma başlar. 2 .Yataklarda aşınma: .Yataklardan ses gelir. .Yağ basıncı düşer.(Bu, bütün motorlarda aşınmayı hızlandırır) RESTORE NEDİR ? Restore; çok yüksek kaliteli motor yağı ile karıştırılmış CSL parçacıkların dan oluşan motor onarma özelliği ile dünyadaki tek motor onarıcıdır. Restore motor yağına karıştırıldığı halde bir yağ katkısı değildir. Restore? un içindeki CSL parçacıkları motorun aşınmış bölgelerini onarır ve sürtünen parçalar arsındaki yağ film tabakasının yırtılmasını önleyerek aşınmayı durdurur. CSL NEDİR ? CSL Nasa Uzay Çalışmaları sırasında katı yağlayıcı olarak bulunan ve halen uzay uygulamalarında kullanılan tek katı yağlayıcıdır. CSL Bakır, Gümüş, Kurşun içeren, boyları 16 mikrondan ufak küresel yağlayıcı ve onarıcı özellikte parçacıklardan oluşur.

ONARIM VE ETKİ SÜRELERİ: . Benzinli araçlarda 700-1000 km . Dizel araçlarda 2000-2200 km arasında onarımını tamamlar. . Restore etkisini 15000 km sürdürür. . Yağınızı daha önce değiştirseniz bile; Restore onarım yaptığı bölgelerde kalır ve işlevini sürdürmeye devam eder. . Restore kullanan motorlar da yağa karışan karbon, yakıt ve ısı minimuma indiğinden YAĞ?ın bozulma süresi de uzar. 3000-5000 km de değiştirdiğiniz yağınızı (kontrol etmek şartı ile) 7500 Km kullanabilirsiniz.

 KULLANIM ALANLARI: .Büyük, küçük benzinli veya dizel binek otolar, 4 ZAMANLI motorsikletler, kamyonlar, iş makinaları, deniz araçları ve diğer tüm 4 ZAMANLI motorlarda kullanılabilir. . 2 ZAMANLI (benzine yağ ilave edilen) motorlarda KULLANILAMAZ. . Normal kullanım oranın dan fazla kullanılmasının motora zararı yoktur. . Eksik kullanım, tam randıman alınmamasına sebep olur.


RESTORE KULLANIM MİKTARI: . Binek otolarda (Yağ kapasitesi 1-7 Lt arasında) 443 Ml Restore' nin tamamı. . 7 Lt yi aşan motorlar da yağ kapasitesinin % 10 u oranın da kullanılır. RESTORE UYGULAMASI: Restore? dan tam randıman almak için aşağıdaki işlemlere sırasıyla ve harfiyen uyulması şarttır. 1- Yağ ve yağ filtresini mutlaka değiştiriniz. 2- Kullanılacak Restore miktarı kadar yağı eksiksiz koyunuz. 3- Kutuyu en az 10 Dakika kuvvetle çalkalayınız. 4- Çalkalama işlemi biter bitmez kutuyu açarak bekletmeden yeni değişmiş olan motor yağının içine ekleyiniz. 5- Restore ekledikten hemen sonra Motoru 20 Dakika çalıştırınız.(Rölantide veya sürerek)

SONUÇ: - MOTOR KOMPRESYONUN DA ARTIŞ. - %8-%10 ORANIN DA YAKIT TASARRUFU. Uyarı: · Çocuklardan uzak tutunuz. · Damıtılmış petrol türevleri içerir, yutulması tehlikelidir. · Cilde ve göze temasında su ile yıkayınız. · Yutulması halinde kusturmayınız ve derhal tıbbi yardım alınız. · Petrol ürünüdür. Yutulursa zarar verir veya öldürür.


Diğer Özellikler
Stok KoduRESTORE400
MarkaRestore
Stok DurumuVar
5411910004005

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.