MotorSilk Benzin Bor Yakıt Katkısı Egzoz Emisyon Giderici

Fiyat:
185,00 TL
Havale / EFT:
181,30 TL
23,80 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Egsoz muayenesinde takılanlar için emisyon giderici egzoz muayenesinden geçemeyenler yarım depoya döküp 40 km yaptıktan sonra muayeneye girmeleri önerilir


Patentli Hidrojen Ortoborat ( Borik Asit ) ile birlikte, Motor Silk Benzin Yakıtlı Sistemi, karbon kalıntılarını ve vernikleri işlem sırasında anında yakıt enjektörlerinden, valflerden, menfezlerden ve tutuşma haznesinden uzaklaştırır.
 
 Hiçbir katkı maddesi, bu şekilde, yakıt pompası dahil olmak üzere tüm yakıt sisteminin mekanik parçalarının üzerini anti ? korozyon ve yüksek yağlayıcı Borik Oksit yüzeyi ile kaplamaz. Yakıt sistemlerinin içsel problemi, çarpışma, motor gücü, yakıt verimliliği, performans ve genel sürüşe zarar veren kalıntıların nihai birikimidir. Bu istenmeyen kalıntılar, benzindeki oktandan değil, akaryakıt firmalarının benzinde kullandıkları ucuz katkı maddeleri sonucu ortaya çıkar. Benzinde kullanılan bu ucuz katkı maddesi paketi, optimum genel performans için uzaklaştırılması gereken kalıntıların birikmesine neden olur.
 
Boron CLS Bond teknolojisi, kalıntıları uzaklaştırmakta ve yakıt sistemi parçalarını optimum şartlarda korumakta en girişken teknolojidir.
 
Uygulama şekli: Tüm benzin yakıtlarına karıştırılabilir. 100 ml? lik bir şişe, 50 litre veya daha az yakıta işlem olarak uygulanır. Basitçe yakıt deposuna her 5.000 km bir bakım için dökülür.
Diğer Özellikler
Stok KoduMOTORSILKBENZINYAKITKATKI
MarkaMotorsilk
Stok DurumuVar
motorsilkbnzn01

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.