Fiat DOBLO 1.3 MultiJet Hava Filtresi MULTİJET VE CDTi 51775324

Fiat DOBLO 1.3 MultiJet Hava Filtresi MULTİJET VE CDTi 51775324
Fiat DOBLO 1.3 MultiJet Hava Filtresi MULTİJET VE CDTi 51775324
Görsel 1
Görsel 2
KoTo Puan : 10.136
Fiyat:
29,90 TL
Havale / EFT:
29,60 TL
29.90 www.kemaloto.com
3,85 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda


Üretici Model Serisi Model Tipi Motor KW BG Ür. Yılı
FIAT 500 / Nuova 500 (150) 1.3 JTD 16V 169.A1.000 55 75 200707
FIAT Albea (172) 1.3 JTD 16V # 51 70 200403
FIAT Doblò / Doblò Cargo (119/223) 1.3 Multijet 16V JTD # 62 85 200511
FIAT Doblò / Doblò Cargo (119/223) 1.3 JTD # 51 70 200404
FIAT Doblò / Doblò Cargo (119/223) 1.3 Multijet 16V JTD # 55 75 200511
FIAT Doblò / Doblò Cargo (152/263) 1.3 D Multijet # 55 75 201311
FIAT Doblò / Doblò Cargo (152/263) 1.3 MTJD # 66 90 201001
FIAT Fiorino (225) 1.3 MultiJet 16V # 55 75 200802
FIAT Idea (135/235) 1.3 JTD 70 # 51 70 200401
FIAT Idea (135/235) 1.3 JTD 90 # 66 90 200510
FIAT Linea (110) 1.3 JTD # 66 90 200706
FIAT Panda II (169A) 1.3 JTD 16V 188 A9.000 51 70 200312
FIAT Panda II (169A) 1.3 JTD 16V # 55 75 200606
FIAT Punto II (188/188AX) 1.3 JTD 188 A9.000 51 70 200307
FIAT Punto III / Grande Punto (199) / Evo 1.3 JTD 199A2.000 55 75 200510
FIAT Punto III / Grande Punto (199) / Evo 1.3 JTD 199A3.000 66 90 200510
FIAT Qubo (300) 1.3 MultiJet 16V 75 # 55 75 200811
FIAT Siena (173) 1.3 JTD # 51 70 200309
FIAT Strada (178E/278) 1.3 JTD 223 A9.000 62 85 200606

OEM NO

Üretici Referans
FIAT 51775324
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 71765453
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 55193849
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 55183265
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 71773165
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 51775324
FORD 1706 918
FORD 1542 778
OPAR (TOFAS) 51775324F
OPAR (TOFAS) 51775324E
OPEL 834732
TATA 570309130108
TATA (ISOPAR) 770309130108
TATA (ISOPAR) 570309130108
VAUXHALL 95513354
Diğer Özellikler
Stok KoduFLTRE
MarkaDİĞER
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.